Aktualności

  •  Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma przygotowała specjalną - "dotacyjną" - ofertę, która towarzyszy programowi Prosument II organizowanemu przez NFOŚiGW, a którego operatorem jest BOŚ Bank. Oferujemy flagowy produkt polskiego producenta - firmy Spirvent -  jakim jest unikalny i nagradzany medalami Inwerter Wolta 4kW. Opis całego systemu pod tym linkiem. Uwaga! Wyjątkowa, promocyjna cena wynosi 2 100 zł netto. Loco - Warszawa. Liczba falowników z "dotacją" jest ograniczona. Nasza promocja oraz wspomniany program pozwolą Państwu na przygotowanie dla swoich klientów doskonałej oferty. Zatem prosimy zainteresowane firmy o szybki kontakt. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Wszystkie inwertery w naszej promocji są objęte 10-letnią gwarancją liczoną od daty instalacji (nie większą jednak niż 11 lat od daty produkcji). Realizacja naprawy gwarancyjnej odbywa się w okresie nie dłuższym niż 30 dni (zgodnie z załączonym regulaminem), choć zazwyczaj jest to nie dłużej niż tydzień. 

 

  • W dniu 1 sierpnia br. spółka sfinansowała w formie leasingu linię multifunkcyjną wraz z instalacją technologiczną do produkcji pieczywa dla jednej z wiodących firm branży piekarniczej na kwotę niemal 25 mln złotych. Inwestycja ta pozwoli na dynamiczną ekspansje rynkowa naszego klienta.

 

  • Z końcem lipca 2017 roku zostały podpisane umowy na leasing specjalistycznych urządzeń dla jednej za spółek należących do Polskiej Grupy Zbrojeniowej. BOŚ Ekosystem we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska wspiera rozwój przedsiębiorstw wykorzystujących najnowsze technologie. Trwają rozmowy dotyczące  finansowania kolejnych urządzeń.

 

  • W połowie grudnia 2016 roku do grona klientów firmy dołączyły Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A., które w związku z dynamicznym rozwojem powiększają swój park maszynowy o kilka dodatkowych urządzeń o wartości ponad 10 mln złotych. ZM Tarnów wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej i są jednym z największych przedsiębiorstw regionu. Oferta BOŚ Ekosystem wygrała z ofertami innych, znaczących firm na rynku leasingu w Polsce.

 

  • Z końcem września 2016 BOŚ Ekosystem, we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska, podpisał z renomowaną marką Ursus umowę leasingu dwóch nowatorskich autobusów: elektrycznego i elektrycznego z ogniwem wodorowym. Pierwszy z nich to elektryczny, bezemisyjny autobus Ursus City Smile CS 12 E, który jeździ aktualnie w Nowym Sączu – na jednym ładowaniu przejedzie 150 km. Natomiast drugi, to napędzany wodorem miejski autobus elektryczny Ursus City Smile CS12 EH, który na jednym zbiorniku wodoru będzie mógł przejechać aż 400 km. Jest on pierwszym prototypem autobusu wodorowego w Polsce. Z jego rury wydechowej, zamiast toksycznych spalin, wydobywa się jedynie czysta para wodna.

 

  • W ostanich dniach sierpnia 2016 Spółka zrealizowała projekt leasingu zwrotnego instalacji fotowoltaicznej dla jednego z przedsiębiorców na terenie woj. mazowieckiego. Generowany prąd będzie pokrywał bieżace zapotrzebowanie firmy w energię elektryczną, co pozwoli na znaczącą redukcję wysokości rachunków od jej dostawcy. Parametry umowy leasingu dobrano tak, aby poziom oszczędności w maksymalnym stopniu pokrywał się z ratą leasingu i nie stanowił obciążenia w budżecie firmy. Jest to jednocześnie pierwszy projekt pro-ekologiczny BOŚ Ekosystem.